Chleb z "Rolnika"-SUPER SMAK GAZETY POMORSKIEJ 2016

                                    

Nasza Spółdzielnia  znalazła się w  gronie laureatów plebiscytu Nasze Dobre z Kujaw i Pomorza 2016. Do konkursu w kategorii "pieczywo" zgłosiliśmy chleb baltonowski, który od lat wypiekamy według tradycyjnych receptur (na naturalnym zakwasie). Chleby foremkowe, deskowe i koszyczkowe zyskały uznanie kapituły oceniającej.  W poniedzialek, 14 listopada w bydgoskim hotelu CITY odbyła się uroczysta gala, podczas której Pani Prezes odebrała nagrodę za zajęcie I miejsca. Swoją radością pragniemy podzielić się z naszymi Klientami.

                                    

PRIMUS NOMINATUS

Branżowe Centrum Badań i Certyfikacji wyróżniło naszą firmę Certyfikatem Primus Nominatus w zakresie jakości procesów zarządzania-za jakość wyrobów piekarniczych wytwarzanych w oparciu o sprawdzone tradycyjne metody produkcji oraz za indywidualne podejście do klienta w zakresie sprzedazy detalicznej artykulów spożywczo-przemysłowych.

Gazele Biznesu 2013

23 stycznia 2014 roku w Hotelu Copernicus w Toruniu odbyła się kolejna gala wręczania tytułu Gazele Biznesu. Tym razem dotyczyło to tytułu Gazele Biznesu 2013. Już ósmy raz z rzędu jesteśmy laureatami tego rankingu nabardziej dynamicznych małych i średnich firm. Ta edycja była 14 z kolei, a oceniana była dynamika przychodów firm w latach 2010-2012. Okaże się czy pod tym względem rok 2013, który jest za nami, pozwoli nam na uczestnictwo w kolejnej edycji.

 

Gazele Biznesu 2012

Po raz siódmy z rzędu jesteśmy laureatami corocznego rankingu nabardziej dynamicznych małych i średnich firm. To 13 edycja, ale dla nas od momentu pierwszego umieszczenia w rankingu, jeszcze nie najtrudniejsza, gdyż oceniana była dynamika w latach 2009-2011. Pod tym względem rok 2012, który jest za nami, a nie był jeszcze brany pod uwagę, również pozwoli nam na uczestnictwo w kolejnej 14-tej edycji. Rozpoczynamy bardzo trudny rok 2013, a warunkiem niezbędnym, jest wykazanie dynamiki obrotów oraz osiągnięcie zysku. Mamy nadzieję, że podołamy i temu wyzwaniu.

Gazele Biznesu 2011

Właśnie został opublikowany najnowszy za 2011 rok, prestiżowy ranking małych i średnich firm, prowadzony przez gazetę PULS BIZNESU. To najbardziej znana tego typu lista w Polsce. Zestawienie zapewniło sobie uznanie przedsiębiorstw dzięki stosowanym czytelnym kryteriom, których nie można "kupić", lecz trzeba wypracować. Tytuł stał się dla nas, nagrodzonych firm potwierdzeniem dobrej pracy, niezłej kondycji przedsiębiorstwa i uczciwości. Aby go uzyskać należy osiągać w kolejnych latach coraz to lepsze wyniki w obrotach, w ostatnim zestawieniu dotyczy to lat 2008-2010, nie można notować strat oraz nie można mieć długów wobec partnerów handlowych. To kolejna już 6 z rzędu Gazela, na którą sumiennie zapracowaliśmy także dzięki Naszym Klientom i partnerom handlowym w związku z czym możemy się teraz wraz z Państwem cieszyć tym sukcesem.