Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa "Rolnik" w Żninie

Jesteśmy firmą o ponad stuletniej tradycji spółdzielczej. Od pół wieku naszą domeną jest produkcja wysokiej jakości wyrobów piekarniczych, cieszących się niesłabnącym uznaniem wśród klientów na Pałukach, ale i smakoszy z Gniezna, Inowrocławia czy Bydgoszczy.Aby zaspokoić rosnące potrzeby rynku na nasze produkty, ciągle modernizujemy sieć sklepów stacjonarnych i tabor specjalistycznych samochodów do sprzedaży detalicznej artykułów spożywczych. Prowadzimy także z powodzeniem handel artykułami masowymi, głównie węglem, oraz wynajem atrakcyjnie usytuowanych w Żninie lokali pod różnorodną działalność gospodarczą.

Bogate doświadczenie, stabilna pozycja i silna marka pozwalają nam skutecznie realizować naszą misję. Wysiłki na rzecz stałej poprawy jakości naszych produktów i usług, modernizacja majątku i nowe inwestycje, pozwalają nam z powodzeniem konkurować na coraz bardziej wymagającym rynku.

SR-H Rolnik to spora część historii regionu i jego mieszkańców. Chcemy, by kolejne sto lat było pomyślne nie tylko dla naszej firmy, ale i dla Pałuk. Dlatego właśnie od lat w sposób czynny uczestniczymy w życiu społeczno gospodarczym regionu poprzez udział w licznych targach czy wspieranie lokalnych organizacji pożytku publicznego.

Zapraszamy do owocnej współpracy!
SRH Rolnik Żnin

Tags: SR-H Rolnik, sieć sklepów,