SPOTKANIE NOWOROCZNE

W sobotę, 4 stycznia Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy "Rolnika" spotkali się w Gościńcu Krys w Podgórzynie. Podsumowano miniony rok, była uroczysta kolacja i toast za Nowy Rok 2020. Pracownicy licznie dopisali i do późnych godzin bawili się wspólnie przy muzyce.

                   

SPOTKANIE OPŁATKOWE

Spotkania opłatkowe dla emerytów to już tradycja naszej Spółdzielni. Tegoroczne odbyło się 18 grudnia w Restauracji Kristina. Prezes Zarządu-Małgorzata Czarniak złożyła życzenia świąteczno-noworoczne. Potrawy wigilijne kosztowano przy kolędach w wykonaniu zespołu Czerwone Róże.

                               

XXIII PAŁUCKIE TARGI ROLNE

W tym roku również nie mogło zabraknąć naszej firmy na Pałuckich Targach Rolnych, które zgromadziły aż 250 wystawców. W te dwa upalne, targowe dni nie zawiedli zwolennicy naszego tradycyjnego pieczywa, za co serdecznie dziękujemy.

                              

WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW

23 maja 2019r. W restauracji Parkowa odbyło się Walne Zgromadzenie Członków SR-H "Rolnik". Członkowie przyjęli sprawozdanie Zarządu i Rady Nadzorczej z działalności w 2018r. Odbyły sie wybory do Rady Nadzorczej. Reelekcję uzyskali jej dotychczasowi członkowie:

Przewodniczący dr inż. Tadeusz Sobczyński

Zastępca Przewodniczącego Janusz Chudzik

oraz Fabian Heinich, Małgorzata Sobczak i Karolina Ziętek.

Walne Zgromadzenie Członków udzieliło Zarządowi absolutorium za działalność w 2018r., a uchwałą zatwierdzono kierunki działań na rok bieżący.